to 100 to 100
to 100 Топ 100 агенцій нерухомості України 2026
WELL HOME
WELL HOME
Київ
Показати телефон
Рекомендувати

Оренда комерційної нерухомості (4)

  • WELL HOME
    32 000 грн/міс
    417 грн/м²

    В'ячеслава Чорновола вул., (Будинок 3)

    приміщення вільного призначення
    76.8 м²
    2025 рік побудови
    2 дні тому
    Здаєтьсь в довгострокову оренду комерційне приміщення в ЖК Крона Парк 2 Вул. Соборна 23 Об'єкт підвального типу. Загальна площа 76.8 м2 Приміщення вільного призначення. Висота стель 4,6 м2 Термін ремонтних канікул обговорюється. Вартість оренди 32 тис грн + 50% комісія АН та залогова сума. Телефонуйте або надсилайте повідомлення в телеграм для перегляду. Рієлтор Артем.
    Рієлтор
  • WELL HOME
    900 $/міс
    14 $/м²

    Андрія Верхогляда вул. (Михайла Драгомирова), 2-А

    багатофункціональне приміщення
    65 м²
    3 дні тому
    Здається в оренду офісне приміщення 65 м2 , ЖК Новопечерський Двір ,Андрія Верхогляда 2 А. З ремонтом ,частково з меблями . Три кабінета , санвузол, великий коридор . Зовсім поруч м .Звіринецька . Зручне розташування будинку . Зручна локація . Є відео приміщення . Об'єкт комерційної нерухомості, офісне приміщення в житловому будинку. Об'єкт на 1 поверсі 22 поверхівки. Терміново. Комісія за послуги 50 %
    Рієлтор
  • WELL HOME
    1 500 $/міс
    8 $/м²

    Євгена Чикаленка вул. (Пушкінська), 25

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    3 дні тому
    Оренда офісного приміщення в центрі Києва, вул. Пушкінська (Чикаленко) 25. Без відключення всітла!!!! Пропонується в оренду офісне приміщення в одному з найпрестижніших районів Києва, на вулиці Пушкінська (Чикаленка), 25 Б. Це унікальна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, престиж та зручне розташування у самому центрі столиці. Основні характеристики об'єкта : - Загальна площа: 200 м² ідеально підходить для великих компаній, які потребують великого робочого простору. Приміщення потребує косметичного ремонту. Розташоване на 2 поверсі ,на першому поверсі, також є приміщеня під оренду. - Планування: кабінетна система забезпечує зручне зонування для різних відділів та максимальну проду...